• rotem
  Tüm Ürünlerimiz
  GMP+ Sertifikalıdır.
  GÖZAT
 • DİKALSİYUM FOSFAT
  Di kalsiyum fosfat, çiftlik hayvanları, kümes hayvanları ve su ürünleri beslenmesi için bir gıda takviyesidir.
  BAŞLA
 • MONOKALSİYUM FOSFAT
  Mono kalsiyum Fosfat, esas olarak yetiştirme amacıyla tasarlanmış hayvan yemlerinde ana fosfor ve kalsiyum kaynağı olarak kullanılır.
  BAŞLA
Dicalcium Phosphate

Dikalsiyum Fosfat

Detaylı Bilgi
Monocalcium Phosphate

Monokalsiyum Fosfat

Detaylı Bilgi
Monodicalcium Phosphate

Monodikalsiyum Fosfat

Detaylı Bilgi
Feed Grade Phosphoric Acid

Yem Sınıfı Fosforik asit

Detaylı Bilgi

ÜRÜNLER

DİKALSİYUM FOSFAT

Di Kalsiyum Fosfat, esas olarak yetiştirme amacıyla tasarlanmış hayvan yemlerinde ana fosfor ve kalsiyum kaynağı olarak kullanılır. Özenle seçilmiş fosfat kayası, kaliteli fosforik asit üretmek için mineral çıkarma, arıtma ve saflaştırma işlemlerinde kullanılır. Di kalsiyum fosfat, çiftlik hayvanları, kümes hayvanları ve su ürünleri beslenmesi için bir gıda takviyesidir.

Fosfor ve kalsiyum, güçlü bir kemik oluşumunu ve güçlü iskelet gelişimini destekler. Hayvanın büyümesini hızlandırır ve hayvan organizmasının, protein metabolizmasının, üreme sisteminin, sinir sisteminin ve bağışıklık sisteminin fonksiyonel gelişimine yardımcı olur.
HI-PHOS 18'in yüksek çözünürlüğü ve biyo-sindirilebilirliği, ona daha yüksek bir besin değeri verir.

MONOKALSİYUM FOSFAT

Monokalsiyum Fosfat, esas olarak yetiştirme amacıyla tasarlanmış hayvan yemlerinde ana fosfor ve kalsiyum kaynağı olarak kullanılır. Özenle seçilmiş fosfat kayası, kaliteli fosforik asit üretmek için mineral çıkarma, arıtma ve saflaştırma işlemlerinde kullanılır.

Monokalsiyum fosfat, çiftlik hayvanları, kümes hayvanları ve su ürünleri beslenmesi için bir gıda takviyesidir. Fosfor ve kalsiyum, güçlü bir kemik oluşumunu ve güçlü iskelet gelişimini destekler. Hayvanın büyümesini hızlandırır ve hayvan organizmasının, protein metabolizmasının, üreme sisteminin, sinir sisteminin ve bağışıklık sisteminin fonksiyonel gelişimine yardımcı olur.
HI-PHOS 22.7'nin yüksek çözünürlüğü ve biyo-sindirilebilirliği, ona daha yüksek bir besin değeri verir.